השתלות שיניים

אם חלמתם על שיניים חלופיות ואיכותיות שיעניקו לכם לא רק חיוך יפה, כי אם בריאות ואיכות חיים גבוהה יותר, שיננם שלא יגרמו לכם לחייך בפחד או שיקשו עליכם את האכילה, זה הזמן לבצע השתלות שיניים אצל טובי המומחים בתחום. ישנם אלפי יצרנים של שתלים דנטאליים וישנם שתלים שמיובאים ממקורות לא ידועים או שמיוצרים בארץ באופן פיראטי. יש לתת את מלוא תשומת הלב  כי השתלים הם באישור FDA האמריקאי. אמנם מחירם גבוה יותר אך הבריאות שלכם חשובה הרבה יותר. יש לדעת, כי שתל דנטאלי, הינו שורש של שן מלאכותית שעשוי מטיטניום. השתל יותקן בלסת ועליו מורכב הכתר של השן שמחליף את המראה של השן הטבעית.

תהליך השתלת השיניים

השתלת השיניים בשיטה המקצועית והעדכנית ביותר, הופכת את התהליך המורכב פיזית ונפשית, לפעולה שמלווה במינימום של טראומה. השיטה הטובה ביותר היא באמצעות תוכנת מחשב שמספקת תצוגת תלת מימד שמאפשרת לתכנן במדויק את גודלו של השתל ואת מקום השתלתו. ככל שהדיוק יהיה גבוה יותר, כך הסיכויים של הצלחת השתלות שיניים, יהיו גבוהים יותר. כאשר ישנה רמת דיוק גבוהה, כך לא תהיה נפיחות או כאב ותופעות לוואי אחרות שנגרמות מהשתלת השיניים.

בעבר,  החדרת השתלים דרך עצם החניכיים הייתה כרוכה בהפשלת החניכיים, לבצע את הקידוח ולהכניס את השתל למקום ולתפור מיד את החניכיים מעל. היום שיטה זו כבר נפסלה והפתח יהי ה מינימאלי, בכדי לא לגרום נזק בספיגת העצם. ניתן להתאים שתלים כמו למשל שתלים דנטאליים שמתאימים למטופלים עם גובה עצם מינימאלי. יש לציין, כי כל שתל דנטאלי, אמור להחזיק שן תותבת אחת או יותר.

השתלות שיניים במרפאת רחביה

על מנת להגיע לתוצאה הטובה ביותר בתחום השתלות שיניים, יש להגיע למרפאה איכותית עם צוות מסור, המתמחה  במגוון רב של כל טיפולי השיניים. מרפאת רחביה, הינה אחת מהמרפאות הידועות והמתקדמות ביותר. במרפאה ישנו צוות רופאי שיניים, סייעות ושינניות, אשר עושים את מיטב המאמצים לספק טיפול שיניים בסביבה נוחה וידידותית. הצוות של מרפאת רחביה, דואג להעניק את המידע היעיל למטופלים לפני תחילת הטיפול והסבר מלא ומפורט מה שיקנה למטופלים את הביטחון המלא.

 

הצוות גאה לספק את כל טיפולי השיניים מטיפולים קוסמטיים כגון הלבנת שיניים ועד לניתוחי פה והשתלות שיניים וכן, טיפולים ייחודיים לחניכיים כגון שימוש בטכנולוגיית LANAP, כאשר מרפאת רחביה, היא זו שמעניקה טיפול זה באופן בלעדי בארץ.