טיפולי שיניים בלייזר

היישום הראשוני של מכשיר הלייזר ברפואה הכללית וברפואת השיניים, בוצע ברקמות רכות בלבד. בשנים האחרונות אנו רואים כי לייזר הפך להיות שם שני לטכנולוגיה חדשנית. השימוש של הלייזר ברפואה, מאפשר את שיפור הטכניקות הכירורגיות, תוך השגה של תוצאות טובות בזמן קצר והרבה פחות אי נוחות למטופלים. כבר יותר מעשר שנים שהלייזר נמצא בטכנולוגיה הקשורה לתחומי הרפואה השונים, אם רפואת עיניים, עור ושימוש בניתוחים נוספים. שימוש עם טכנולוגיית הלייזר בתחום רפואת השיניים עדיין בחיתוליו אך התוצאות כבר מדברות בעד עצמן.

 

ניתן למצוא טיפולי שיניים בטכניקת לייזר, בטיפולי חניכיים. מטופלים שיש להם שיניים קטנות וחניכיים גדולות הטיפול יתבצע באופן בטיחותי עם מינימום אי נוחות והתוצאות תהיינה מידיות עם פחות חשש לדלקות או החלמה קשה יותר. גם פציעות ברירית, ניתן לטפל בהם כגון חיתוך בחניכים על מנת לחשוף יותר את השיניים.

 

השתלות שיניים באמצעות לייזר

גם בהשתלות שיניים, רופאי השיניים משתמשים בטכנולוגיית הלייזר. כאשר יש לבצע חתך בחניכיים באמצעות לייזר, המונע זיהומים ומקצר את הליך ההחלמה. את תהליך הלבנת שיניים, שהפך להיות נפוץ במיוחד, היות והוא תהליך אסתטי, מתסיסים ג'ל המבוסס על חמצן נוזלי וניתן להלבין את השיניים בעזרת הלייזר תוך שעה אחת בלבד. לסיכום- חיתוך באמצעות לייזר יכול בעצם להחליף את אזמל הניתוחים   אבל מצד שני מכשיר הלייזר, אינו יכול להחליף את המקדחה של רופא השיניים בהוצאת סתימות או הכנה של השן לכתרים בצורה הכי מושלמת שניתן.

 

הלייזר הפך להיות מכשיר חיוני מאין כמוהו לטיפולי השיניים כולל טיפולים כגון יישור שיניים. כאשר מדובר במטופלים מבוגרים, יש להסתייע במכשיר המקצר הליכי שיקום פה והכנתו לקראת טיפול לזמן הארוך, כך שניתן יהיה למנוע את הטיפולים המשלימים אשר עשויים להופיע בהמשך.

 

טיפולי שיניים באמצעות לייזר במרפאת רחביה בירושלים

 בכדי למצוא רופא שיניים מקצועי, יש להגיע למרפאה של רופאים המתמחים מזה שנים בכל סוגי טיפולי השיניים. מרפאת השיניים רחביה, מעניקה שקיפות מלאה למטופלים  כך שיבנו מה האפשרויות העומדות בפניהם בטיפולים השונים. הצוות המסור והמקצועי של המרפאה הכולל שני רופאי שיניים בכירים שהגיעו מארה"ב, שינניות וסיעות, יעניקו את הטיפול הנכון והטוב ביותר באמצעות טכנולוגיה חדישה הכוללת גם טיפולי שיניים באמצעות לייזר.

מרפאת רחביה מבצעת את כל טיפולי השיניים הקיימים, משיננית ועד לניתוח בחלל הפה. יש לציין כי מרפאת רחביה בבירה, היא המרפאה היחידה המשתמשת בטכנולוגיית LANAP החדשנית לטיפולי חניכיים.