מהם כתרי זירקוניה

כתרים רגילים מיוצרים ממתכת דנטאלית בגוון אפור שמצופה בחרסינה. המראה שמתקבל הינו יפה ומדויק, אבל ישנם מקרים שמופיע פס כחול או אפור סביב הכתר בשל נסיגת חניכיים וחשיפת קו החיבור המתכתי שבין הכתר לחניכיים עצמן.

יש לציין, כי כתר חרסינה, יהיה יקר יותר מאשר שימוש בכתרים בעלי מתכות אצילות יותר. קיים אחוז קטן בקרב המטופלים שיש להם רגישות או אלרגיה לחלק מחומרי הגלם הנמצאים במתכות שהן אינן אצילות. בשל הסיבות הללו, התפתחה הטכנולוגיה גם בתחום הדנטלי והצרכים האסתטיים של המטופלים, גרמו לייצור של כתרי זירקוניה, אשר הם בעלי אסתטיקה גבוהה יותר מאשר כתרים המיוצרים ממתכת אפורה שמצופים בחרסינה.

עלות יקרה יותר אך משתלמת לטווח הארוך

מחירם של כתרים מסוג זירקוניה, גבוהים יותר מאשר כתרים המיוצרים מחרסינה. הזירקוניה הינה חומר גלם קשה וחזק, אשר עשוי להחליף את המתכת והחניכיים אינן רגישות לחומר גלם זה. היום כבר ניתן לייצר כתרי זירקוניה בטכנולוגיה כה מתקדמת, עד שהייצור של כתרים מסוג זה אינו מצריך מגע יד אדם ובאופן כה מדויק באמצעות מחרטה ממוחשבת. אחרי שהשן עוברת סריקה באמצעות המעבדה הנמצאת במרפאת השיניים. גם אם במשך הזמן תהיה נסיגת חניכיים בקרב המטופלים שהתקינו כתרים מסוג זירקוניה, לא יופיע פס אפור, היות והגוון של כתרים המיוצרים מזירקוניה הם בגוון בהיר.


כתרים מסוג זירקוניה בשיניים הקדמיות

 כאשר מדובר בהלבשת  כתרים מסוג זירקוניה על שיניים קדמיות, נדרשת רמת אסתטיקה גבוהה יותר וכן העלות של כתרים אלה על שיניים קדמיות, תהיה מן הסתם גבוהה יותר. יש למצוא רופא שיניים המתמחה בכתרים מסוג זירקוניה, בכדי שהאיכות של הכתרים תהיה גבוהה והכתרים  יחזיקו לשנים.

התמחות בכתרי זירקוניה- מרפאת רחביה

אם אתם מאזור ירושלים ומחפשים מרפאת שיניים המתמחה עם כתרי זירקוניה, כדאי כי תגיעו למרפאת רחביה בבירה. צוות המרפאה , מורכב משני רופאי שיניים מקצועיים מארה"ב שעובדים היום בירושלים יחד עם שינניות וסייעות מקצועיות בתחום רפואת השיניים. המטרה של מרפאת רחביה היא להעניק שקיפות ומידע רלוונטי למטופלים, כך שכאשר הם יבחרו בטיפולים השונים, הם יבינו מדוע עדיף היה להם לבחור טיפול זה ולא אחר.

 

רופאי השיניים של מרפאת רחביה, נותנים דגש על סביבת טיפול נוחה וידידותית, מה שמקנה ביטחון ורוגע בקרב המטופלים. לקוחות מרפאת רחביה, בטוחים כי לא משנה בסוג הטיפול שהם זקוקים לו הם יקבלו אותו במקצועיות הגבוהה ביותר, תוך שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם. הטיפולים שמבצעים במרפאת רחביה כוללים: רפואת שיניים קוסמטית, הלבנה, כתרים וגשרים, שתלים, טיפולי שורש, עקירות, ניקוי אבנית, טיפול בלייזר לחניכיים {LANAP} ועוד.