ישנם הבדלים בין יישור שיניים למבוגרים לבין יישור שיניים לילדים. בטיפול כגון אורתודונטיה, אצל מבוגר, בשונה מילד לא ניתן להפעיל כוחות אשר משפיעים על גדילת הלסתות, תזוזת השיניים עשויה להיות איטית יותר במבוגר לעומת ילד, אך יתר הטיפול דומה.

הכנות ראשונות

ההכנה החשובה והעיקרי ליישור השיניים, היא שליטה במצב דלקת החניכיים. הסיבה לבדיקת החניכיים היא שהזזת השיניים במצב של חניכיים דלקתיות, פוגעת ברקמת החניכיים יותר. רופא השיניים יחד עם השיננית, יכולים לסייע במקרים חמורים וכדאי לקבל טיפול ומעקב מומחה כגון פרוידונט שמתמחה בטיפול בחניכיים.

ייעוץ מקצועי וטיפול מסור

בטיפולים כגון שיקום פה או שיקום חלקי של חלל הפה כגון שתלים או גשרים רופא השיניים יתייעץ עם אורתודנט לצורך שיקום מוצלח ללא סיבוכים. את פעולת אורתודונטיה, ניתן לעבור עם שיקום זמני ולבצע את השיקום הסופי, רק לאחר שהסגר הסופי יבוצע. את הצעת המחיר הראשונה, ניתן לקבל כבר בפגישה הראשונה שלכם עם רופא השיניים- האורתודונט  ואם יש צורך בפעולה כמו יישור שיניים, יש לבצע צילומים קליניים של הפנים והשיניים באמצעות מצלמה רגילה וצילומי רנטגן פנורמיים שיש לבצע רק במכון רנטגן לצילומי שיניים. על מנת לבצע את תיעוד המצב  כבר בתחילת הטיפול, כך שתהיה השוואה בין ההתחלה והשלב המתקדם של יישור השיניים.

 

הסבר מפורט על המשך הטיפול של יישור השיניים

 כבר בפגישה השנייה עם רופא השיניים, תקבלו הסבר מפורט על תכנית הטיפול ואת לוח הזמנים שיותאם גם לכם וגם עבור אורתודונט ותתבקשו לשלם כך שתוכלו לבצע כבר פריסת תשלומים נוחה על פי נוחותכם. ניתן לבצע יישור שיניים שקוף, במיוחד לבני הנוער שהאסתטיקה היא הכי חשובה עבורם, אך כמובן שיישור שינים מסוג זה יעלה מעט יותר.

אורתודונטיה באמצעות טיפול מתקדם- מרפאת רחביה

 מי שגר באזור הבירה ומחפש מרפאה המתמחה עם אורתודונטיה, עליו למצוא את המרפאה המתקדמת והמומחית ביישור שיניים לילדים ומבוגרים. מרפאת רחביה, היא המרפאה המתקדמת והמוכרת בירושלים. הצוות המסור במרפאת השיניים עושה את כל המאמצים, בכדי לספק למטופלים את טיפולי השיניים האיכותיים והמתקדמים ביותר בעולם. מטרת הצוות המסור במרפאת רחביה הינה להעניק טיפול שיניים בסביבה ידידותית ונוחה. הכלל החשוב של מרפאת רחביה הוא להסביר למטופלים על הליכי טיפולי השיניים באופן יסודי וברור, כך שהמטופלים יבינו לגבי האפשרויות השונות העומדות בפניהם.

במרפאת רחביה, ממליצים על פגישת היכרות עם רופא השיניים המטפל כך שבפגישה זו, יימסרו פרטים לגבי הרקע הטיפולי של המטופל והמידע הרפואי האישי שלו, מה שמאפשר טיפול נכון. הטיפולים שמתבצעים במרפאת רחביה הינם מגוונים והם כוללים: הלבנת שיניים, יישור שיניים, השתלת שיניים ועד ניתוח בחלל הפה.

מרפאת רחביה, הינה מרפאת השיניים היחידה בארץ, אשר משתמשת בטכנולוגיה מסוג LANAP החדשנית לטיפולי חניכיים.