שיקום הפה

בשל התפתחות רפואת שיקום הפה, רבים אשר התמודדו עם שיניים חסרות ומצאו עצמם נבוכים עד כדי חוסר התמודדות עם מצבם יכולים לטפל בבעיות באמצעות מומחים בתחום.

שיקום הפה – העבר והווה

אם בשנים האחרונות רופאי השיניים הציעו למטופלים שיקום נייד –משמעות הדבר בנייה של שיניים תותבות שנועדו להחליף את השיניים החסרות ויאפשרו אכילת מזון וכן יעניקו פתרון אסתטי לשיניים חסרות, כיום בשל ההתפתחות בתחום נהוג לבצע שיקום קבוע. באמצעות קדמה טכנולוגית ניתן לבצע שיקום קבוע של חלל הפה באמצעות שתלים דנטליים המעניקים פתרון קבוע.

שיטת הטיפול החדשנית העניקה מענה קבוע ואסתטי למטופלים רבים אשר חששו להסתובב ללא שיניים. במרפאתנו ניתן לבצע השתלת שיניים ביום אחד המאפשרת למטופלים להגיע לטיפול וללכת הביתה באותו היום עם שיניים יפות ללא צורך להגיע פעם נוספת לטיפול.

חשיבותה של תוכנית טיפולית

מומחה בשיקום הפה מבצע את הליך השיקום באמצעות הכנת תוכנית טיפולית מקיפה בהתאם להיסטוריה הרפואית של המטופל אשר לפיה ניתן לקבוע את סדרת הבדיקות אשר יהיה עליו לעבור במטרה לצורך הפעולה.

שיקום הפה ביום אחד? כן, אפשרי בהחלט

במרפאתנו מבוצע הליך שיקום פה ביום אחד. משמעות הדבר היא כי ניתן לבצע שיקום פה ביום אחד ללא צורך בהגעה נוספת. פתרון זה עדיף על פני השיטות המסורתיות בשל מספר סיבות:

  • הדמיה : ניתן לבצע הדמיה טובה יותר באמצעות שימוש במחשב וכך לדעת היכן להניח את השתל. הכלי הנ"ל מסייע לרופא לתכנן את ההליך בצורה טובה יותר תוך אפשרות להתבונן בסריקות ולבדוק היכן למקם את השתלים.
  • חסכון בזמן: בשונה משיטות הטיפול הקודמות, בשיטה הנוכחית אין צורך לחכות זמן רב עד להחלמה של המקום בו בוצעה העקירה אלא ניתן למקם את השתל באופן מידי ,מה שמאפשר לחלל הנוצר בפה להחילם עד להתמזגות השתל עם העצם.
  • הפחתת הכאב: באמצעות טכניקת הדמיה מתקדמת אשר הזכרנו קודם לכן ניתן להפחית את הכאב לאחר הליך שיקום הפה.

זקוקים לשיקום הפה? מוזמנים להגיע למרפאתנו לקבלת ייעוץ

הליך שיקום הפה נחשב מורכב למדי. במידה והנכם זקוקים לשיקום הפה- אנו מזמינים אתכם לפגישת ייעוץ ללא התחייבות על מנת שתהיה לכם אפשרות לשמוע על ההליך והשירות המקצועי אותו אנו מעניקים לקהל הלקוחות שלנו מזה שנים רבות.